Lokalizacja

Perła Mazowsza” – Grójec

Miasto z przyszłością

Miasto Grójec nie bez powodu nazywane jest „perłą Mazowsza”. Położone jest ono blisko Warszawy (ok. 45 km.) przy głównym węźle komunikacyjnym na skrzyżowaniu tras S7 i 50. Nowo powstająca południowa obwodnica Warszawy sprawi, że w ok. 30 min. będziemy mogli znaleźć się w biznesowym centrum stolicy gdzie zlokalizowane są najnowsze biurowce i swoje siedziby mają przedstawicielstwa największych światowych koncernów i gdzie docelowo znajdzie pracę ok. 250.000 osób.

W porównaniu z dojazdem z północno–wschodnich dzielnic Warszawy, który trwa często powyżej 1,5 godz. sprawia, że nielogiczne staje się kupowanie mieszkania na Białołęce czy w Tarchominie w cenie ok. 9 tys. za m2 i tracenie cennego czasu na dojazd sokoro można zakupić dwa razy większe lokum w Grójcu za dużo niżą kwotę i dojeżdżać dużo szybciej. Niebagatelne znaczenie ma również bliskość lotniska Okęcie im. Chopina, do którego możemy dojechać w ok. 20 min.

Samo miasto Grójec posiada również na swoim terenie siedziby dużych firm, takie jak między innymi: największą na świecie fabrykę firmy FERRERO, fabrykę części samochodowych FAURECIA, fabrykę PEPSI oraz szereg innych firm dających zatrudnienie mieszkańcom. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że okolice Grójca są największym okręgiem sadowniczym w Europie co wraz z pracowitością i pomysłem właścicieli sadów oraz z unijnymi dopłatami tworzy bardzo ważną gałąź przemysłu grójeckiego. 

Przebudowa ulic

Na 2021 zaplanowane są remonty ulic Poświętne i Piotra Skargi – powstaną nowe ronda i parkingi.

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W GRÓJCU?

W Grójcu warto zamieszkać z uwagi na bardzo niskie bezrobocie, dobre zarobki, dobre szkoły i przedszkola, liczne ośrodki sportu, niskie koszty utrzymania jak również z uwagi na bliskość Warszawy a co się tym wiąże bliskość centrów handlowych i kulturalnych oraz lotniska Okęcie.

KORZYŚCI INWESTYCYJNE

Nie duża odległość od stolicy sprawia również, że Grójec jest miastem w którym warto inwestować w zakup lokali mieszkalnych pod wynajem. Niski koszt zakupu takich lokali sprawia, że możemy tutaj zakupić dwa lokale w cenie jednego w Warszawie a późniejsza cena wynajmu jest tylko o ok. 25% niższa niż w stolicy. Dużo niższy jest również czynsz administracyjny w takich lokalach, który wynosi ok. 1,70 zł. za m2 w porównaniu do ok. 8 zł. za m2 w Warszawie. Tańsze są również podatki oraz woda. Wszystko to sprawia, że różnica w cenie wynajmu zostaje pochłonięta przez koszty administracji i użytkowania lokalu.

WAŻNE

Uprzejmie informujemy, że po licznych zapytaniach od Państwa i przeprowadzonych oględzinach stwierdzono, że komin przy szpitalu jest nieczynny i funkcjonuje jako antena telefonu. Kotłownia węglowa jest skasowana, szpital ogrzewany jest kotłownią gazową.

Wynajem mieszkań

Nie duża odległość od stolicy sprawia również, że Grójec jest miastem w którym warto inwestować w zakup lokali mieszkalnych pod wynajem. Niski koszt zakupu takich lokali sprawia, że możemy tutaj zakupić dwa lokale w cenie jednego w Warszawie

minut od <br /> Warszawy

Kondygnacji

Mieszkań

Oprysków <br /> w okolicy